Hľadať

Vnútorné rolety na mieru

Vnútorné rolety na okná sú skvelou voľbou ako do bytov a domov, tak napríklad aj do kancelárií a administratívnych budov. Umožňujú reguláciu slnečného svitu a ľahko sa ovládajú. ​​Naše moderné rolety na mieru nielen regulujú slnečný svit, ale aj zabraňujú prehrievaniu interiéru.

Pre zákazníkov, ktorí hľadajú alternatívu ku klasickým interiérovým žalúziám, ponúkame ako klasické látkové rolety, tak špeciálne zatemňovacie rolety, ktoré sú vyrobené z látky úplne pohlcujúce svetlo.

Interiérové rolety nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Hodí sa pre všetky typy okien, poskytujú súkromie a môžete si vybrať z množstva látok rôznych vzorov a farieb.

Látkové rolety

Strešné rolety

Zatemňovacie rolety

Pre všetky produktové rady našich vnútorných roliet je spoločná vysoká kvalita, moderný dizajn a prijateľná cena. Moderné interiérové ​​rolety sa skvele hodia napríklad do kuchyne, kúpeľne alebo na balkón. Bohatý výber látok na rolety umožňuje ich prispôsobenie každému vkusu a štýlu. Vďaka širokému výberu farieb ich ľahko zladíte s interiérom svojho bytu.

Vnútorné rolety sú vhodné na plastové okná, rovnako ako na okná s dreveným alebo hliníkovým rámom. Ponúkame elektrické vnútorné rolety aj manuálne ovládané kľukou.

Chcete skombinovať výhody roliet a žalúzií? Skvelé riešenie ponúkajú rolety deň a noc: získate možnosť plynulej regulácie svetla a zachováte si príležitosť prispôsobiť tienenie farebnému ladeniu izby.

Typy roliet: predokenné rolety na mieru, screenové rolety na mieru, látkové rolety, strešné rolety, zatemňovacie rolety